twitterfacebookyoutubebardienstrsscontact

Activiteitenkalender 2019/ 2020

week datum dag activiteit contactpersoon
6 09-feb zaterdag filmavond jeugd Elise Vasseur, Rini Frehe
8 20-feb woensdag ledenvergadering Harry Versteeg
10 2 t/m 10 maart week R&A Open dubbel Bas Bakker
11 16-mrt zaterdag skitoernooi Elise Vasseur
11 t/m 14 maart/april vrijdagavond Interne competitie Sophia van Stokrom
12 24-mrt zondag Open dag Elise Vasseur
14 t/m 23 april / mei di,do,vrij,za, zo Voorjaarscompetitie Ad Busscher
13 t/m 15 maart/april zondagmorgen VJC rood / oranje Petra Senteur
14 / 15 april zondagmorgen VJC groen Petra Senteur
17 22-apr maandagmorgen VJC rood / oranje en groen Petra Senteur
19 t/m 22 mei / juni zondagmorgen VJC groen Petra Senteur
20 t/m 22 mei / juni zondagmorgen VJC rood / oranje Petra Senteur
24 10-jun maandagmorgen VJC rood / oranje Petra Senteur
24 14-jun vrijdag Midzomernachtfeest Elise Vasseur
24 16-jun zondag Lesserstoernooi René Witteborg
25 17 t/m 21 jun ma t/m vrij Clubkampioenschappen jeugd Maartje Sleiffer
25 22 juni zaterdag E.M.T. Businessdag Ad van der Velde
27 29-6 t/m 7-7 week E.M.T. Open toernooi Leo van Sunder
29 18-jul donderdag KNLTB senior event Wim Dercksen
32 10-11 aug weekend EMT Echtparentoernooi Martijn Majoor
34 23-aug vrijdag Jupiler hem Richard Hol
36 31-08 t/m 08-09 week Clubkampioenschappen Eddy Alberts
38 20-sep vrijdag Ladies night Maaike Heinsman
36 t/m 40 sept / okt. zondagmorgen NJC rood / oranje Petra Senteur
37 t/m 43 sept / okt, zondagmorgen NJC groen Petra Senteur
37 T/M 43 sept / okt di, do, vrij, za, zo Najaarscompetitie Ad Busscher
45 10-nov zondag Commissietoernooi (Bijvanck) Marina Kuus
46 16-nov zaterdagavond Vrijwilligersavond Harry Versteeg
47 24-nov zondag Junior seniortoernooi Elise Vasseur
46 t/m 49 nov / dec vrijdagavond Interne competitie Sophia van Stokrom
49 09-dec zondag Winterjeugdcircuit Fleur Bollebakker
50 15-dec zondag Pegeltoernooi vacature
1 05-jan zondag Nieuwjaarsreceptie Harry Versteeg
2 12-jan zondag Winterjeugdcircuit Fleur Bollebakker
3 19-jan zondag Snerttoernooi Richard Hol

stippellijn
Slide 1
Slide 1
Slide 2
Slide 2
Slide 2
Slide 3
Slide 3
stippellijn

EMT - Hoofdsponsor

 

Sponsoren op alfabetische volgorde:
(volg de hyperlink voor de website van de sponsors)

  benink.jpg 
Boerhout Sport
Huizerweg 126, 1402 AK Bussum
Tel: 035-6917047
G. Benink Assurantien
A de Waalstraat 4, 1272 CB - Huizen
Tel: 035-5253230
 bespanservice.jpg
Baard Tuin- en parkmachines
Fabrieksweg3, 1271 AK  Huizen
Tel: 035 - 523500
De BespanSERVICE, Monique Terpstra
Ra 16, 1276 HS Huizen
Tel: 0617746010

Rob Boske Bouw
Tel: 035 5266613 of 06 54397517

Instrurent
Kobaltstraat 5 b, 1411 AM Naarden
Tel: 035 -6946522
 EMT logo 2015 (Small).jpg

Devas terrasoverkappingen
De Deimt 2, 8252 JE Dronten
Tel: 0800-5056

Gooise Cleaning Service
info@gooisecleaningservice.nl 
Tel: 06 15 21 25 26

 de groot uitvaart  EMT logo 2015 (Small).jpg
De Groot Uitvaart
Havenstraat 23 - 25, 1271 AB Huizen
Tel: 035-5254363
E.M.T. Administratiekantoor
Golfstroom 52, 1271 CP Huizen
Tel: 035-5245466
 fortune.jpg  helenknoop.jpg

Fortune, regio 't Gooi 
Rijsbergenweg 2, 1276 GA Huizen
Tel: 035-8881375

Helen Knoop Makelaardij,
Plein 2000 39, 1271 KK Huizen.
Tel: 035-5259489
 hocras.jpg  kouwer.jpg
Hocras voor Horeca en grootverbruik
Postbus 152, 1400 AD Bussum
Tel: 035 - 6979777
Kouwer Installatietechniek
Industrieweg 15, 1271 EM Huizen
Tel: 035 - 5822411
 josvanschaik.jpg

Marcodeschilder

Jos van Schaik,
keurslager, Holleblok 38,
1273 EG Huizen.
Tel: 035-5260817

 Marco de Schilder
 Martin Luther King Park 16,
 1277 EA Huizen
 Tel: 0651999237

lpd.jpg

 odonder.jpg

LPD, Lazeron,
Plaagdierenbestrijding en
Dienstverleningen
,

Nikkelstr 14a, 1411 AK Naarden.
Tel: 035-5256051

Eethuis O'Donder,
Voorbaan 42, 1271 RT Huizen,
Tel: 035-5257357
KB Tandtechniek
De Regentessen 104, 1273 JZ Huizen
Tel: 0888-4999

Kippie Huizen
Oostermeent 5, 1274 ST Huizen
Tel: 035-5256911

 peking.jpg  LOGO RA.jpg
Chinees-Indisch-Restaurant Peking
Wetering 35-39, 1261 ND Blaricum 
Tel: 035-5261358
R&A Sports & Swimming, Sport- en zwemschool
Wetering 28-32, 1261 NH Blaricum
Tel: 035-5253388
Rojo Rackesports
Rojo Racketsports
Kininelaantje 12
1216BZ Hilversum
Webshop: tennisdiscount.nl
Onafhankelijk hypotheekadvies
Waterdreef 354, 3824 GM Amersfoort
Tel: 06-16466176
Website: www.vervier.nl
 schipper.jpg  spier.jpg
Schipper bv, installatiebedrijf,
Industriewg 10, 1271 AJ Huizen
Tel: 035-5268540
J. Spier en Zonen,
uw geluids- en wasmachinespecialist
Kronenburgerstraat 8, 1271 PK Huizen
Tel: 035-5251565
vandertol.jpg
vishandel.jpg

Van den Tol, Opticiens
Oude Raadhuispln 4, 1271 RH Huizen 
Tel: 035-5253855
Oostermeent O 84, 1274 SN Huizen 
Tel: 035-5253853

Vishandel Peter & Ineke de Graaf
woensdag en donderdag 10.00 - 18.00 uur
vrijdag 10.00-18.30 uur
zaterdag 10.00 - 17.30 uur
tegenover winkelcentrum 'De Kostmand'