twitterfacebookyoutubebardienstrsscontact

Commissies

 

Facilitaire zaken (clubhuiscommissie) → bestuur: Judith Heijnen
     
Subcommissie clubhuis (C.C.)  →   bestuur: Judith Heijnen
Cor Heemskerk 5260549 corheemskerk@casema.nl
Rob de Beer 5257875 r.de.beer@ziggo.nl
Francis Bout 5261122  
Judith Heijnen 6421912  
Wim Schraverus 5254897  
Richard Hol    
     
Parkcommissie (P.C.) → bestuur: Huib Hockers
Jan Hartog 5253958 janhartog@casema.nl
Adrie Baar 5243276 adriebaar@gmail.com
André Bakker 5253273 jacobusbakker43@gmail.com
Arie Siebel   dijk.sie@hetnet.nl
Tom Dobber   dobbers4mail@gmail.com
Kees Hoving   keesloeshoving@kpnplanet.nl
Rob Oskamp   huisman@oskamp.nu
Jelle Oosten   jellemarthyoosten@hetnet.nl
Arie van der Roest   arievdr42@hotmail.com
Hans Spek   hansspek30@gmail.com
Cor Heemskerk   corheemskerk@casema.nl
Nico Holtring   nholtring@casema.nl
Gerard de Graaf   grj.de.graaf@ziggo.nl
Ger Smits   wgasmits@gmail.com
Pascal Frehe   pascal.frehe@gmail.com
Hennie van de Velden    
Jan van den Berg, energiecoordinator  06-18629667 j.a.m.berg@ziggo.nl
     
Jeugdcommissie  (J.C.) →  bestuur: Mieke Bos
Elise Vasseur   jeugdtvhuizen@gmail.com
Randy Visser    
Patty Bout    xx.patty@hotmail.com
Petra Wortel    
Marina Kuus    
Sander Vasseur    sandervasseur@hotmail.com 
Gerben Peters    
     
Jeugd TC   bestuur: Paulien Blom
Maartje Sleiffer     msleiffer@hotmail.com
Petra Senteur    tenniskidsfunctionarishuizen@gmail.com
     
Technische Commissie (T.C.) → bestuur: Paulien Blom
Paulien Blom 06-49978985 paulienblom74@gmail.com
Richard Hol   r.hol@harmonyrelo.com
Ad Busscher    ad.busscher@gmail.com
     
Vereniging Competitieleider (VCL-diploma) → bestuur:Paulien Blom
Ad Busscher   vcl.tvhuizen@gmail.com
Richard Hol   r.hol@harmonyrelo.com
Paulien Blom   paulienblom74@gmail.com
Bea Zeeman   beazeeman46@gmail.com
Sophia van Stokrom   sophiavanstokrom@gmail.com
     
Recreatieve Toernooien → bestuur: Paulien Blom
Paulien Blom    
Sophia van Stokrom    
     
Clubkampioenschappen → bestuur: Paulien Blom
Joris van der Bijl    
Patrick Bijlard   patrickbijlard@hotmail.com
Robert Weinberg   robert.weinberg@casema.nl
Margriet Vonk    
Michael Schierbeek    
Maura Rebel-Manuputty   maurarebel@gmail.com
Marloes Alberts    
Eddy Alberts    
     
Open Toernooi Commissie (Zomer) → bestuur: Mieke Bos
Leo van Sunder 5254413 leo@formsbroker.nl
Rob van Loon   robvanloon@kpnmail.nl 
Ronald van Sunder   hcmhuisman@ziggo.nl
Eelko van den Hooff   jenske@casema.nl
René Blesing   rhablesing@ziggo.nl
Mitchel Loggen    
Esther Wildeboer   estherwildeboer@yahoo.com
Martijn Vos   martijnvos2211@hotmail.com
Caroline v.d. Roest   cvdroest@gmail.com
Mike Bout    
     
Open Toernooi Commissie (Winter) → bestuur: Mieke Bos
Hugo van der Linden   hugovanderlinden@hetnet.nl
Bas Bakker    
Rob Gerritsen   rj.gerritsen@ziggo.nl
Sophia van Stokrom   sophiavanstokrom@gmail.com
Paulien Blom   pblom@hetnet.nl
Ad Busscher   ad.busscher@gmail.com
     
Sponsor Commissie (S.C.)  → bestuur: Harry Versteeg
Wout de Wit 5251350 jokewoutdewit@gmail.com
Ad van der Velde   advandervelde@ziggo.nl
Richard Hol    
     
PR en Communicatie → bestuur: bestuur: Mieke Bos
Mieke Bos 5259396 mieke@tvhuizen.nl
Ron Mazer    
Jaap Boomsma (persberichten)     
     
Ledenwerf Commissie L.C.) → bestuur: Mieke Bos
Dennis Eskes 06-53731131 denniseskes@gmail.com 
Elise Vasseur 06-34619552 elisevasseur1@hotmail.com
Rini Frehe 06-48428546 rini.frehe@gmail.com
Neelinke Kooij 06-25274940 neelinke.kooy@gmail.com
     
Ledenadministratie → bestuur: Harry Versteeg
Rob van der Krogt 8884242 ledenadmin@tvhuizen.nl
     
» Rob van der Krogt behartigt ALLE ledenmutaties. 
 
» Om privacyredenen zijn van de leden de naw gegevens niet volledig vermeld.
     
Trainer (T.R.) → bestuur: Dagelijkse leiding: Paulien Blom
René Witteborg 030-2942711 r.witteborg@ziggo.nl
 
Personeelsbeleid  → bestuur: Mieke Bos en Harry Versteeg
     

De commissievoorzitters zijn onderstreept en BLAUW.

Leden die zijn geïnteresseerd in werkzaamheden voor de club binnen een commissie adviseren wij contact op te nemen met de betreffende commissievoorzitter of aanspreekpunt om meer info te krijgen en je aan te melden.

Het Bestuur is door de 43ste ALV in 2014 gemachtigd nadere aanpassingen aan te brengen.

stippellijn
Slide 1
Slide 1
Slide 1
Slide 2
Slide 2
Slide 3
Slide 3
stippellijn

EMT - Hoofdsponsor

 

Sponsoren op alfabetische volgorde:
(volg de hyperlink voor de website van de sponsors)

  benink.jpg 
Boerhout Sport
Huizerweg 126, 1402 AK Bussum
Tel: 035-6917047
G. Benink Assurantien
A de Waalstraat 4, 1272 CB - Huizen
Tel: 035-5253230
 bespanservice.jpg
Baard Tuin- en parkmachines
Fabrieksweg3, 1271 AK  Huizen
Tel: 035 - 523500
De bespanservice, Monique Terpstra
Droogdok 22, 1274 NP Huizen
Tel: 0617746010

Rob Boske Bouw
Tel: 035 5266613 of 06 54397517

Instrurent
Kobaltstraat 5 b, 1411 AM Naarden
Tel: 035 -6946522
 EMT logo 2015 (Small).jpg

Devas terrasoverkappingen
De Deimt 2, 8252 JE Dronten
Tel: 0800-5056

Gooise Cleaning Service
info@gooisecleaningservice.nl 
Tel: 06 15 21 25 26

 de groot uitvaart  EMT logo 2015 (Small).jpg
De Groot Uitvaart
Havenstraat 23 - 25, 1271 AB Huizen
Tel: 035-5254363
E.M.T. Administratiekantoor
Golfstroom 52, 1271 CP Huizen
Tel: 035-5245466
 fortune.jpg  helenknoop.jpg

Fortune, regio 't Gooi 
Rijsbergenweg 2, 1276 GA Huizen
Tel: 035-8881375

Helen Knoop Makelaardij,
Plein 2000 39, 1271 KK Huizen.
Tel: 035-5259489
 hocras.jpg  kouwer.jpg
Hocras voor Horeca en grootverbruik
Postbus 152, 1400 AD Bussum
Tel: 035 - 6979777
Kouwer Installatietechniek
Industrieweg 15, 1271 EM Huizen
Tel: 035 - 5822411
 josvanschaik.jpg

Marcodeschilder

Jos van Schaik,
keurslager, Holleblok 38,
1273 EG Huizen.
Tel: 035-5260817

 Marco de Schilder
 Martin Luther King Park 16,
 1277 EA Huizen
 Tel: 0651999237

lpd.jpg

 odonder.jpg

LPD, Lazeron,
Plaagdierenbestrijding en
Dienstverleningen
,

Nikkelstr 14a, 1411 AK Naarden.
Tel: 035-5256051

Eethuis O'Donder,
Voorbaan 42, 1271 RT Huizen,
Tel: 035-5257357
KB Tandtechniek
De Regentessen 104, 1273 JZ Huizen
Tel: 0888-4999

Kippie Huizen
Oostermeent 5, 1274 ST Huizen
Tel: 035-5256911

 peking.jpg  LOGO RA.jpg
Chinees-Indisch-Restaurant Peking
Wetering 35-39, 1261 ND Blaricum 
Tel: 035-5261358
R&A Sports & Swimming, Sport- en zwemschool
Wetering 28-32, 1261 NH Blaricum
Tel: 035-5253388
Rojo Rackesports
Rojo Racketsports
Kininelaantje 12
1216BZ Hilversum
Webshop: tennisdiscount.nl
Onafhankelijk hypotheekadvies
Waterdreef 354, 3824 GM Amersfoort
Tel: 06-16466176
Website: www.vervier.nl
 schipper.jpg  spier.jpg
Schipper bv, installatiebedrijf,
Industriewg 10, 1271 AJ Huizen
Tel: 035-5268540
J. Spier en Zonen,
uw geluids- en wasmachinespecialist
Kronenburgerstraat 8, 1271 PK Huizen
Tel: 035-5251565
vandertol.jpg
vishandel.jpg

Van den Tol, Opticiens
Oude Raadhuispln 4, 1271 RH Huizen 
Tel: 035-5253855
Oostermeent O 84, 1274 SN Huizen 
Tel: 035-5253853

Vishandel Peter & Ineke de Graaf
woensdag en donderdag 10.00 - 18.00 uur
vrijdag 10.00-18.30 uur
zaterdag 10.00 - 17.30 uur
tegenover winkelcentrum 'De Kostmand'