twitterfacebookyoutubebardienstrsscontact

Commissies

 

Facilitaire zaken (clubhuiscommissie) → bestuur: Richard Hol
Richard Hol   r.hol@harmonyrelo.com
     
Subcommissie clubhuis (C.C.)  →   bestuur: Richard Hol
Cor Heemskerk 5260549 corheemskerk@casema.nl
Rob de Beer 5257875 r.de.beer@ziggo.nl
Francis Bout 3561122  
Judith Heijnen 6421912  
Jan ten Brink 5262942  
Wim Schraverus 5254897  
     
Parkcommissie (P.C.) → bestuur: Mieke Bos
Jan Hartog 5253958 janhartog@casema.nl
Adrie Baar 5243276 adriebaar@gmail.com
André Bakker 5253273 Jacobusbakker@ziggo.nl
Arie Siebel   dijk.sie@hetnet.nl
Tom Dobber   dobbers4mail@gmail.com
Kees Hoving   keesloeshoving@kpnplanet.nl
Rob Oskamp   huisman@oskamp.nu
Jelle Oosten   jellemarthyoosten@hetnet.nl
Arie van der Roest   arievdr42@hotmail.com
Hans Spek   wiezel2@xs4all.nl
Cor Heemskerk   corheemskerk@casema.nl
Nico Holtring   nholtring@casema.nl
Gerard de Graaf   grj.de.graaf@hccnet.nl
Henk de Lange    
Ger Smits    
Jan van den Berg, energiecordinator  06-18629667 j.a.m.berg@ziggo.nl
Jeugdcommissie  (J.C.) →  bestuur: Mieke Bos emailadres : jeugdtvhuizen@gmail.com
Quirina van Sunder    quirina.sunder@gmail.com
Victor van Hoek    v_vanhoek@msn.com
Patty Bout    xx.patty@hotmail.com
Petra Wortel    
Marina Kuus    
Sander Vasseur    sandervasseur@hotmail.com 
Jeugdraad (ressorterend onder de Jeugdcommissie)
Wesley Joey  
     
Technische Commissie (T.C.) → bestuur: Paulien Blom
Paulien Blom 5445551 pblom@hetnet.nl
Richard Hol   r.hol@harmonyrelo.com
Ad Busscher   ad.busscher@gmail.com
     
Vereniging Competitieleider (VCL-diploma) → bestuur:Paulien Blom
Ad Busscher   vcl.tvhuizen@gmail.com
Richard Hol   r.hol@harmonyrelo.com
Paulien Blom   pblom@hetnet.nl
Bea Zeeman   beazeeman46@gmail.com
Sophia van Stokrom   sophiavanstokrom@gmail.com
Recreatieve Toernooien → bestuur: Paulien Blom
 Paulien Blom    
 Sophia van Stokrom    
Clubkampioenschappen → bestuur: Paulien Blom
Maaike Heinsman 8881375 maaike_83@hotmail.com
Kristel Heemskerk 06-14364660 kristel_heemskerk@hotmail.com
Patrick Bijlard   patrickbijlard@hotmail.com
Robert Weinberg   robert.weinberg@casema.nl
Chris van Dieën   cdieen@gmx.net
Maartje van de Veen   maartje.sleiffer@hu.nl
Maura Rebel-Manuputty   maurarebel@gmail.com
     
Open Toernooi Commissie (Zomer) → bestuur: Paulien Blom
Leo van Sunder 5254413 leo@formsbroker.nl
Rob van Loon   robvanloon@kpnmail.nl 
Ronald van Sunder   hcmhuisman@ziggo.nl
Eelko van den Hooff   jenske@casema.nl
René Blesing   rhablesing@ziggo.nl
Jacqueline Beelt-Boog   jacqueline_boog@hotmail.com
Esther Wildeboer   estherwildeboer@yahoo.com
Martijn Vos   martijnvos2211@hotmail.com
Caroline v.d. Roest   cvdroest@gmail.com
     
Open Toernooi Commissie (Winter) → bestuur: Paulien Blom
Hugo van der Linden 5263596 hugovanderlinden@hetnet.nl
Rob Gerritsen   rj.gerritsen@ziggo.nl
Sophia van Stokrom   sophiavanstokrom@gmail.com
Paulien Blom   pblom@hetnet.nl
Ad Busscher   ad.busscher@gmail.com
Sponsor Commissie (S.C.)  → bestuur: Richard Hol
Wout de Wit 5251350 jokewoutdewit@gmail.com
Ad van der Velde   advandervelde@ziggo.nl
     
PR en Communicatie → bestuur: bestuur: Mieke Bos
Mieke Bos 5259396 mieke@webwork.nl
Miranda Havik 5265937 miranda.havik@gmail.com
René Blesing (Webmaster) 8877449 rhablesing@ziggo.nl
     
Ledenwerf Commissie L.C.) → bestuur: Mieke Bos
Dennis Eskes 06-53731131 denniseskes@gmail.com 
Elise Vasseur 06-34619552 elisevasseur1@hotmail.com
Rini Frehe 06-48428546 rini.frehe@gmail.com
Neelinke Kooij 06-25274940 neelinke.kooy@gmail.com
Ledenadministratie → bestuur: Harry Versteeg
Rob van der Krogt 8884242 rob.vanderkrogt@kpnmail.nl
     
» Rob van der Krogt behartigt ALLE ledenmutaties. 
 
» Om privacyredenen zijn van de leden de naw gegevens niet volledig vermeld.
     
Trainer (T.R.) → bestuur: Dagelijkse leiding: Paulien Blom
René Witteborg 030-2942711 r.witteborg@ziggo.nl
 
Personeelsbeleid  → bestuur: Mieke Bos en Harry Versteeg
     
De commissievoorzitters zijn onderstreept en BLAUW.
Het Bestuur is door de 43ste ALV in 2014 gemachtigd nadere aanpassingen aan te brengen.

stippellijn
Slide 1
Slide 1
Slide 2
Slide 2
Slide 2
Slide 3
Slide 3
Slide 3
Slide 3
stippellijn

Hoofdsponsor

formsbroker

Forms Broker, ervaren partner in de grafische industrie
Forms Broker is een onafhankelijk full service bedrijf dat zich richt op de zakelijke markt.
Met meer dan 100 jaar ervaring in de grafische industrie, verzorgen wij voor onze relaties ontwerp,
alle soorten print- en drukwerk, drukwerkbegeleiding, direct mail, voorraadbeheer en fulfillment.
Hierbij staat snelheid en flexibiliteit, zonder dat de kwaliteit hierbij uit het oog verloren wordt, centraal.
Forms Broker, Katernstraat 12, 1321 NE Almere. Tel: 036-5350838. E-mail: info@formsbroker.nl

----------------------------------------------------------

Sponsoren op alfabetische volgorde:
(volg de hyperlink voor de website van de sponsors)

Andre Snel autoschade  Snackbar Bambi Snack 
Andre Snel BV, autoschadebedrijf.
Havenstr 46c, 1271 AG Huizen.
Tel: 035-5262070
Bambi Snack, snackbar restaria,
Havenstr 22, 1271 AE Huizen.
Tel: 035-5253428
benink.jpg  bespanservice.jpg
G. Benink Assurantien,
A de Waalstraat 4,1272 CB - Huizen
Tel: (0)35 - 5253230
De bespanservice, Monique Terpstra,
Droogdok 22, 1274 NP Huizen.
Tel: 0617746010

Rob Boske Bouw
Tel: 035 5266613 of 06 54397517

Instrurent
Kobaltstraat 5 b, 1411 AM Naarden
Tel: 035 -6946522
 de groot uitvaart  EMT logo 2015 (Small).jpg
De Groot Uitvaart
Havenstraat 23 - 25, 1271 AB Huizen
Tel: 035-5254363
E.M.T. Administratiekantoor
Golfstroom 52, 1271 CP Huizen
Tel: 035-5245466
 fortune.jpg  helenknoop.jpg

Fortune, regio 't Gooi  Rijsbergenweg 2,
1276 GA Huizen Tel. 035-8881375

Helen Knoop Makelaardij,
Plein 2000 39, 1271 KK Huizen.
Tel: 035-5259489
 hocras.jpg  kouwer.jpg
Hocras voor Horeca en grootverbruik
Postbus 152, 1400 AD Bussum
Tel: 035 - 6979777
Kouwer Installatietechniek
Industrieweg 15, 1271 EM Huizen
Tel: 035 - 5822411
 josvanschaik.jpg

HIER KAN UW RECLAME STAAN!
Neem contact op met de 
sponsorcommissie :-)

Jos van Schaik,
keurslager, Holleblok 38,
1273 EG Huizen.
Tel: 035-5260817

 


lpd.jpg

 odonder.jpg

LPD, Lazeron,
Plaagdierenbestrijding en
Dienstverleningen
,

Nikkelstr 14a, 1411 AK Naarden.
Tel: 035-5256051

Eethuis O'Donder,
Voorbaan 42, 1271 RT Huizen,
Tel: 035-5257357
 peking.jpg  rena.jpg
Chinees-Indisch-Restaurant Peking,
Wetering 35-39, 1261 ND Blaricum.
Tel: 035-5261358
R&A Sports & Swimming, Sport- en zwemschool,
Wetering 28-32, 1261 NH Blaricum
Tel: 035-5253388
 schipper.jpg  spier.jpg
Schipper bv, installatiebedrijf,
Industriewg 10, 1271 AJ Huizen.
Tel: 035-5268540
J. Spier en Zonen,
uw geluids- en wasmachinespecialist
Kronenburgerstraat 8, 1271 PK Huizen,
Tel: 035-5251565
vandertol.jpg
 tonbos.jpg

Van den Tol, Opticiens,
Oude Raadhuispln 4, 1271 RH Huizen,
Tel: 035-5253855
Oostermeent O 84, 1274 SN Huizen.
Tel: 035-5253853

Tegelzettersbedrijf Ton Bos,
Ree 15, 1273 GP Huizen.
Tel: 035-526123
 vishandel.jpg  webwork.jpg
Vishandel Peter & Ineke de Graaf, 
elke woens- vrij- en zaterdag 
van 10:00 tot 18:00 uur
bij WC Kostmand
WebWork
Belle van Zuylenhof 15, 
1277 CT Huizen. 
Tel: 035-5259396 of 06-53678489